Patronii RO

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Patronii RO

REgulment


    INSCRIRE PatroniiRo

    Admin
    Admin
    Patronii.RO
    Patronii.RO


    Mesaje : 7
    Data de înscriere : 03/05/2017
    Varsta : 31
    Localizare : sat valea lunga salaj

    INSCRIRE PatroniiRo Empty INSCRIRE PatroniiRo

    Mesaj Scris de Admin Mier Mai 03, 2017 7:40 pm

    [Model] Depunere CV
    In acest topic veti avea toti termenii pe care ii impunem pentru intrarea in comunitatea RO Express (Ts.Patronii.Ro)

    Termenii si Conditiile pe care le impunem:
    1. Varsta minima pe care trebuie sa o aveti pentru a intra in Patronii RO cei 7 ani de acasa.
    2. Cine are minim 500 de ore jucate in ETS2 sau ATS, intra in comunitate fara sa mai fie testat!
    3. Inainte sa aplicati, sunteti rugati sa cititi regulementul in vigoare, disponibil pe site [ Click aici ]
    4. Aceasta comunitate este una cat se poate de serioasa, nu toleram membrii cu glume proaste, comportament neadecvat sau limbaj indecent.

    Atentie !

    -Titlu topicului trebuie sa fie in felul urmator: [Depunere CV - Numele vostru]
    - Dupa ce va depuneti inscrierea (CV-ul) pe forum, sunteti asteptati pe TS-ul oficial al comunitatii (eu3.freets3.ovh:10693) pentru a lua legatura cu un Admin.
    - Nu va prezentati pe TS in timp de 3 zile de la depunerea cererii, ve-ti fi respins automat!
    - Faceti deja parte din alta firma, nu va mai chinuiti sa faceti cerere!!

    Info: Pentru a te alatura ca membru al firmei noastre este necesara participarea la convoiele de TEST ce sunt de la Ora 18:00 si Ora 20:00

    Angajarile se fac numai dupa urmatorul model de postare:
    Numele tău:
    Data nașterii:
    Oraș:
    Țară:
    Link-ul de la TruckersMP Profile:
    Ore jucate: (ATS -) (ETS2 -)
    Ai mai fost in vreo comunitate pana acum?:
    Daca da, de ce ai iesit?:
    Ai citit regulamentul?:
    De ce vrei sa faci parte din firma noastra? :

    Membrii acceptati in firma sunt asteptati pe team speak-ul nostru: eu3.freets3.ovh:10693 pentru a primi acces la "Create LogBook (Acces de a posta cursele pe myVTC-ul personalizat)" de pe forum.

    Pentru a fi acceptat trebuie sa ai la steam avatarul firmei Patronii Ro si numele firmei in Convoy !!! lol!

      Data/ora curentă este: Dum Mai 12, 2024 2:53 am